poniedziałek, 18 września 2023

Nerwowa końcówka z Vizelą

Embed from Getty Images

SL Benfica pokonała na wyjeździe 2:1 FC Vizela w spotkaniu 5. kolejki Liga Portugal Bwin 2023/24. Bramki dla Orłów strzelili Petar Musa i Angel Di Maria.

Mecz dobrze ułożył się dla ekipy Rogera Schmidta, bo już w 9. minucie gola strzelił Petar Musa po podaniu Rafy Silvy. Gdy w 39. minucie strzałem z rzutu wolnego wynik podwyższył Angel Di Maria wydawało się, że Orły odniosą pewne zwycięstwo. W drugiej połowie gospodarze jednak nie odpuścili i w 70. minucie zdobyli kontaktową bramkę z rzutu karnego i w końcówce było gorąco. W 78. minucie groźnie główkował Dylan. Na całe szczęście wynik do końca nie uległ już zmianie.

Jak padały bramki i wyglądał przebieg spotkania można zobaczyć na poniższym skrócie wideo.