poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Wieści transferowe


Dzisiejszej nocy w większości lig europejskich zamyka się letnie okno transferowe. Poniżej przedstawię kilka informacji i plotek w tym względzie dotyczących Benfiki Lizbona.

Filip Djuricic i Ola John mogą jeszcze opuścić drużynę Rui Vitorii. Benfica jest gotowa się ich pozbyć jeżeli wpłyną interesujące dla niej oferty. W przypadku tego pierwszego możliwe jest również wypożyczenie. W przypadku Holendra tylko transfer definitywny.

Nico Gaitán już od kilku okien transferowych jest obiektem wielu spekulacji transferowych głownie dotyczących przenosin na Wyspy Brytyjskie. Dziennik A Bola donosi dzisiaj, że Argentyńczyk zostanie jednak na Estadio da Luz przynajmniej do kolejnego, styczniowego okna transferowego.

Benfica wypożyczyła dwóch swoich młodych zawodników (obaj po 19-lat), pomocnika Kévina Oliveira i napastnika Flávio Silvę do drugoligowej Covilhã.

Na kolejne już wypożyczenie (trzecie) powędrował 27-letni napastnik Daniel Candeias, którego Benfica oddała na rok do francuskiego drugoligowca FC Metz. Wcześniej gracz był wypożyczany na pół roku do niemieckiej Norymbergi i hiszpańskiej Granady. Do Benfiki trafił latem ubiegłego roku z Nacionalu, gdzie wygasł jego kontrakt.

Benfica usilnie negocjuje z Atletico Madryt powrót do Lizbony obrońcy Guilherme Siqueiry. Brazylijczyk w sezonie 2013/2014 przebywał w Benfice na zasadzie wypożyczenia.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz