niedziela, 14 października 2018

Bezbramkowy remis Serbii, Živković bez minut

Rumunia zremisowała 0:0 z Serbią w meczu grupy czwartej dywizji C Ligi Narodów. Skrzydłowy Benfiki, Andrija Živković przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale to Serbia prowadziła grę. Pod koniec pierwszej połowy goście przycisnęli. Aż wreszcie w 44. minucie środkowy obrońca reprezentacji Rumunii, Gabriel Tamas popełnił brutalny faul na skrzydłowym Serbów, Mijacie Gacinoviciu za co otrzymał czerwoną kartkę, a Serbia rzut karny. Dusan Tadić podszedł do tego rzutu karnego, ale fatalnie przestrzelił.

W drugiej połowie podopieczni Mladena Krstajicia nie przestawali atakować, tworzyli mnóstwo okazji, ale zazwyczaj oddawane strzały były niecelne albo dobrze interweniował bramkarz gospodarzy.
Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a Serbia utrzymała pierwsze miejsce w grupie.

Zawodnik Benfiki, Andrija Živković nie powąchał murawy spędzając całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Rumunia vs Serbia 0:0
Czerwona kartka: Gabriel Tamas ( 44')