środa, 13 czerwca 2018

Benfica chce graczy Sportingu

Po fatalnym końcu sezonu w wykonaniu Sportingu drużyna może ulec totalnemu rozkładowi. Kilku zawodników chce zerwania swoich kontraktów po tym jak pseudokibice wtargnęli przed finałem Pucharu Portugalii do ośrodka treningowego i ich pobili. Dwóch z nich chętnie zatrudniłaby Benfica.

Portugalskie media informują, że prezydent Luís Filipe Vieira chce zaoferować kontrakty Bruno Fernandesowi i Gelsonowi Martinsowi w razie rozwiązania ich umów ze Sportingiem. 

Bruno Fernandes miał ponoć otrzymać konkretną ofertę 4 mln euro za podpisanie umowy i pensję w wysokości 2 mln euro za sezon. W przypadku Gelsona Martinsa sytuacja jest bardziej skomplikowana, gdyż interesują się nim ponoć londyński Arsenal i Tottenham. Vieira był już widziany na kolacji z Ulissesem Santosem, który jest menadżerem Martinsa.

abola.pt

1 komentarz:

  1. Gdyby udało się ściągnąć kogoś z dwójki Fernandes, Martins, to byłaby piękna historia :D. Co do samego Sportingu, to rządzący klubem, a przede wszystkim Prezydent klubu to ludzie, którym nie zależy na klubie. Ale to nie nasze problemy.

    OdpowiedzUsuń