niedziela, 16 lipca 2017

Zdeklasowani przez Young Boys Berno


W sobotnie popołudnie Benfica Lizbona rozegrała swoje drugie spotkanie towarzyskie podczas obozu przygotowawczego do sezony w Szwajcarii. Tym razem Orły zostały boleśnie rozbite 1:5 przez wicemistrza tego kraju.

Usprawiedliwieniem na tak wysoką porażkę może być fakt, że Orły dopiero zaczynają przygotowania do nowego sezonu, a Young Boys Berno już za tydzień wznawia rywalizację ligową i niedługo będzie walczyć w el. LM.

Co ciekawe prowadzenie w meczu objęła Benfica za sprawą trafienia Jonasa w 22. minucie. Szwajcarzy do przerwy doprowadzili do remisu po trafieniu Assalé w 25. minucie. Niestety w drugiej połowie do bramki trafiali już tylko rywale Orłów: Sulejmani (51'), ponownie Assalé (74') i dwukrotnie Fassnacht (86' i 88'). Jonas w drugiej połowie nie wykorzystał rzutu karnego.

Benfica rozpoczęła w składzie:
Rui Vitória - Júlio César; André Almeida, Lisandro López, Hermes - Fejsa - Diogo Gonçalves, Filipe Augusto, Rafa - Jonas, Seferovic.

Zagrali również:
Bruno Varela, Pedro Pereira, Cervi, Pedro Pereira, André Horta, Kalaica, Chrien, Heriberto Tavares, Carrillo, Arango i Willock.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz