środa, 19 lipca 2017

Benfica news


Benfica zainteresowana Andreą Consigli i Giorgi Makaridze. João Cancelo następcą Semedo? André Carrillo nie zgodził się na wypożyczenie do Watford. Filipe Soares z nową umową.

 
Włoskie media twierdzą, że Benfica Lizbona jest zainteresowana bramkarzem Andreą Consigli. Ma on 30-lat i jest aktualnie graczem Sassuolo. Do 2014 roku grał w Atalancie skąd za 3 mln euro trafił do obecnego klubu. Kartą atutową Orłów może być fakt, że jego kontrakt z włoskim klubem wygasa w czerwcu 2018 roku, a to mocno zbiłoby cenę za niego. Innym bramkarzem w orbicie zainteresowań Orłów jest Giorgi Makaridze. 27-letni Gruzin to zawodnik Moreirense.Poszukiwania golkipera są związane z fiaskiem sprowadzenia André Moreira z Atletico Madryt i transferem Edersona do Manchesteru City.


Hiszpańska gazeta Superdeporte twierdzi, że João Cancelo mógłby zastąpić w Benfice sprzedanego do FC Barcelony Nelsona Semedo. Gracz ten swego czasu trafił doValencii CF właśnie z Benfiki za 15 mln euro. Problem w tym, że Nietoperze chcą za niego 25 mln euro co powoduje, że operacja z jego powrotem jest mało prawdopodobna.


Peruwiańczyk André Carrillo nie zgodził się na roczne wypożyczenie do Watford. Anglicy oferowali 1 mln euro za roczne wypożyczenie i Benfica była gotowa się zgodzić na taką ofertę. 26-latek postanowił jednak pozostać na Estadio da Luz i powalczyć o miejsce w podstawowym składzie.


Orły podpisały nową umowę z 18-letnim Filipe Soaresem. Pomocnik w poprzednim sezonie zadebiutował w drużynie Benfiki B. Jego nowy kontrakt będzie obowiązywał do końca czerwca 2022 roku.  Soares w drużynie juniorskiej Orłów rozegrał 30 spotkań i strzelił 9 goli.

abola.pt


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz