wtorek, 27 grudnia 2016

Benfica news

Poniżej prezentuję Państwu porcję krótkich informacji, które na temat Benfiki Lizbona pojawiły się w portugalskich mediach w ostatnich dniach i godzinach.Większość z nich to spekulacje transferowe.

Orły są bliskie porozumienia z chilijskim CD Huachipato w sprawie transferu 18-letniego Simóna Ramíreza. Prawy obrońca ma wg. chilijskich mediów kosztować 700 tys. euro i podpisać z Benficą 5,5 letnią umowę. Zapewne jeżeli dojdzie do transferu, to młody gracz będzie wpierw grał w Benfice B lub zostanie wypożyczony do innego klubu.

***

Tureckie media informuję, że Besiktas Stambuł jest zainteresowany Guillermo Celiem. Obecnie w tym klubie na wypożyczeniu przebywa Talisca i niewykluczone, że Kolumbijczyk również na tej zasadzie mógłby trafić nad Bosfor.

***

Lindelof wrócił do Lizbony po okresie świątecznym spędzonym w Szwecji i czeka na wieści w sprawie swojego ewentualnego transferu do Manchesteru United. Media od dłuższego czasu łączą młodego Szweda z Czerwonymi Diabłami.

***

Bramkarz Joel Pereira wypożyczony z Manchesteru United do Belenenses może od przyszłego sezony trafić do Benfiki. Niewykluczone jest odejście Edersona, który ma klauzulę 30 mln euro, ale to nie odstrasza potencjalnych nabywców. W tej sytuacji Orły szukają dla niego alternatywy. Reprezentant portugalskiej młodzieżówki mógłby zostać powiązany z transferem Lindelofa do Czerwonych Diabłów.

***

Benfica jest ponoć zainteresowana szwajcarskim napastnikiem Harisem Seferoviciem, który broni barw Eintrachtu Frankfurt. Jego kontrakt z niemieckim klubem wygasa w czerwcu 2017 roku. W tej sytuacji rozważane są ponoć 2 opcje. W pierwszej Benfica sprowadziłaby go już w styczniu za 2 mln euro. W drugiej trafiłby na Estadio da Luz za darmo po zakończeniu obecnego sezonu.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz