wtorek, 2 lutego 2016

Transferowy flesz


W poniedziałek wieczorem Benfica Lizbona ogłosiła, że podpisała kontrakty z serbskim napastnikiem Luka Joviciem i paragwajskim pomocnikiem Alanem Benitezem. Ten pierwszy ma 18-lat i grał do tej pory w Crvenej Zvezdzie Belgrad, a drugi 22-lata i występował w Libertad.

Jovic podpisał umowę do 2021 roku,a Benitez prawdopodobnie został wypożyczony na rok z opcją pierwokupu. Szczegóły finansowe obu transferów nie są znane.
-----------------------------------------

Ljubomir Fejsa przedłużył swoją umowę z Orłami do czerwca 2019 roku. 27-letni reprezentant Serbii trafił do Benfiki w lecie 2013 roku z Olimpiacosu Pireus. Jego obecny kontrakt wygasał za dwa lata. W ostatnim czasie pomocnik zmaga się z kontuzjami. W nowym kontrakcie wpisano klauzulę odstępnego w kwocie 35 mln euro.
----------------------------------------- 

Brazylijczyk Victor Andrade został do końca sezony wypożyczony przez Benficę Lizbona do Vitórii Guimarães. 20-letni napastnik na początku sezonu rozegrał pięć spotkań u Rui Victorii, ale na regularne występy nie miał szans. Również na pół roku do tego klubu został wypożyczony inny pomocnik João Texeira.
----------------------------------------- 

19-letni Belg, Alexis Scholl, grający w Benfice B, został na pół roku wypożyczony do belgijskiego Gent.
----------------------------------------- 

Tondela i Benfica doszły do porozumienia w sprawie skrócenia wypożyczenia pomocnika Raphaela Guzzo, który w tej pierwszej drużynie miał grać do końca obecnego sezonu. W sumie przez pół roku wystąpił w 17 spotkaniach Tondeli. Po powrocie zasili kadrę Benfiki B, grającej na zapleczu portugalskiej Liga NOS.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz