wtorek, 9 lutego 2016

Benfica news


Poniżej prezentuję Państwu porcję krótkich informacji, które na temat Benfiki Lizbona pojawiły się w portugalskich mediach w ostatnich dniach i godzinach. Tym razem przeważają w nich doniesienia medyczne.

Kapitan Benfiki, Luisão, w poniedziałek został poddany ponownej operacji kontuzjowanego, lewego przedramienia. Zabieg wykonali ortopedzi dr. António Martins i dr. José Carlos Botelheiro w Hospital da Luz. 34-letni obrońca kontuzji nabawił się 21 listopada w przegranym spotkaniu Pucharu Portugalii ze Sportingiem Lizbona.

Operacji poddany został również w poniedziałek kapitan Benfiki B, Pedro Rebocho, który bardzo poważnie skręcił-złamał nogę w prawej kostce. 

Argentyński stoper Lisandro Lopez wciąż ma problemy z mięśniem prawego uda i na razie jego występ w piątkowym klasyki ligowym z FC Porto jest mało prawdopodobny. Podobnie mało prawdopodobny jest występ serbskiego pomocnika Fejsy.

Sędzią głównym piątkowego meczu z FC Porto będzie Artur Soares. 36-letni arbiter prowadził również pierwsze spotkanie pomiędzy Smokami i Orłami na 20 września 2015 roku, które zakończyło się zwycięstwem FC Porto 1:0.

Argentyńczyk Nico Gaitán nie zgodził się w ostatnim oknie transferowym na przenosiny do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Klub Al Ahli oferował za niego 35 mln euro. Rumuński trener tej drużyny,  Cosmin Olaroiu, w wywiadzie stwierdził: - Złożyliśmy ofertę w kwocie 35 mln euro, podczas gdy Manchester United oferował 30 mln euro. Doszliśmy do porozumienia z Benficą, ale gracz nie zgodził się na transfer.

abola.pt - noticiasaominuto.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz