środa, 28 października 2015

Benfica news

Poniżej prezentuję Państwu porcję krótkich informacji, które na temat Benfiki Lizbona pojawiły się w portugalskich mediach w ostatnich dniach i godzinach.

 Według gazety A Bola prezydent Benfiki, Luís Filipe Vieira, jest wściekły na postawę niektórych zawodników podczas niedzielnego spotkania derbowego ze Sportingiem. Natomiast wciąż darzy 100% zaufanie trenera Rui Vitorię.

Napastnik Benfiki, Mitroglou, poprzez sieć społecznościową przeprosił fanów Orłów za porażkę w derbowym spotkaniu ze Sportingiem i podziękował im za gorący doping.

Nico Gaitan otrzymał powołanie do reprezentacji Argentyny na listopadowe, eliminacyjne spotkania do MŚ 2018. Albicelestes najpierw podejmą u siebie Brazylię 12 listopada, a następnie 17 listopada zagrają na wyjeździe z Kolumbią. W kadrze wicemistrzów świata znaleźli się również trzej byli gracze Benfiki, Ángel di María, Ezequiel Garay i Enzo Pérez.

W poniedziałek władze klubu ogłosiły, że podpisały profesjonalne umowy do 2021 roku z dwójką zdolnych juniorów, Aurélio Butą i Francisco Ferreirą. Obaj mają po 18-lat.

Podczas niedzielnego spotkania ze Sportingiem kontuzji prawej nogi nabawił się pomocnik Ljubomir Fejsa.

Benfica i Sporting zostały ukarane odpowiednio kwotą 2870 euro i  2009 euro za nieodpowiednie zachowanie swoich kibiców podczas niedzielnego klasyku.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz