poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Rozbici przez Monterrey

Benfica Lizbona przegrała 0:3 z CF Monterrey w towarzyskim spotkaniu będącym oficjalnym otwarciem nowego stadiony w tym meksykańskim mieście oraz 8. edycją Eusebio Cup (1. na wyjeździe).

Niestety Orły nie miały nic do powiedzenia w starciu z będącymi w rytmie ligowym gospodarzami, którzy dominowali od początku do końca spotkania. Mimo to Benfica bramki straciła dopiero w drugiej połowie. Pierwszą strzelił zaledwie 17-letni César Montes. Drugą z rzutu karnego (zagranie ręką Pizziego) Argentyńczyk, Rogelio Funes Mori, którego w czerwcu Monterrey pozyskało z Benfiki. Wynik w 81 minucie ustalił Diego Rivera.

Wyniki wszystkich edycji Eudebio Cup tutaj.

Skład Benfiki:
Júlio César - André Almeida (58' Nélson Semedo), Luisão (38' Samaris), Lisandro, Sílvio - Fejsa (77' Cristante), Pizzi (58' Lindelöf), Talisca (58' Carcela), Gaitán - Jonathan Rodríguez (58' Nélson Oliveira), Jonas (77' Nuno Santos).
3 komentarze:

  1. Jedną kolejkę zagrali, są w rytmie meczowym jak cholera :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozegrali jeden mecz w Primera Division i jeden w Copa Mexico. Więc biorąc pod uwagę, że Orły mecz w Liga NOS rozegrają dopiero 16 sierpnia można to chyba nazwać rytmem meczowym. No ale jeżeli ktoś wiedzę na temat przygotowania kondycyjnego itp do sezonu czerpie z gier PC to pisze później takie frustrujące komentarze :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie wiem dlaczego frustruje cię mój komentarz (chyba chciałeś mnie nazwać sfrustrowanym, niestety nie wyszło) ale wiedz, że w Copa MX do ćwierćfinałów gra się na pół gwizdka i Rayados nie wystąpili w optymalnym składzie.

    OdpowiedzUsuń