sobota, 3 stycznia 2015

Hany Mukhtar podpisał umowę z Benficą?

W piątek popołudniu do Lizbony przyleciał pomocnik Hany Mukhtar. 19-letni Niemiec spotkał się z przedstawicielami Benfiki Lizbona i prawdopodobnie podpisał kontrakt z Orłami, który będzie obowiązywał od czerwca 2015 roku.

Reprezentant niemieckiej młodzieżówki obecnie występuje w Hertha BSC, ale postanowił nie przedłużać umowy z tym klubem i w czerwcu 2015 roku będzie wolnym zawodnikiem. W tej sytuacji zgodnie z przepisami FIFA może na pół roku przed końcem obecnej umowy podpisać kontrakt z nowym pracodawcą, który zacznie obowiązywać po wygaśnięciu obecnego. Portugalskie media podają, że istnieje również możliwość jego przejścia do Benfiki już teraz, jeżeli Hertha otrzyma 500 tysięcy euro.

Mający po ojcu sudańskie korzenie pomocnik przyleciał do Lizbony w towarzystwie rodziców i swojej dziewczyny. Niestety ani on, ani przedstawiciele Benfiki nie udzielali żadnych wywiadów w tej sprawie i na razie nie wiadomo czy ostatecznie podpisał umowę i ewentualnie kiedy dołączy do Orłów. Plotkuje się, że w grę wchodzi 5 letnia umowa.

abola.pt
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz