środa, 15 października 2014

Benfica news

Poniżej prezentuję Państwu porcję krótkich wieści transferowych, które na temat Benfiki Lizbona pojawiły się w portugalskich mediach w ostatnich dniach, gdy mamy reprezentacyjną przerwę.

Brazylijska prasa informuje, że Benfica Lizbona i FC Porto wyrażają poważne zainteresowanie młodym zawodnikiem Goias, Erikem. 20-letni napastnik strzelił w 29 meczach ligowych 10 bramek.

Według hiszpańskiej pracy Valencia jest zainteresowana Bernardo Silvą, który obecnie jest wypożyczony z Benfiki do AS Monaco. Właściciel Nietoperzy, biznesmen Peter Lim, już ponoć kontaktował się w tej sprawie z władzami Orłów. Młody zawodnik ma ważny kontrakt z Benficą do 2019 roku i wpisaną klauzulę odejścia w wysokości 30 mln euro.

Nicolas Gaitan wystąpił w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Argentyny z Hong Kongiem, który Albicelestes wygrali 7:0. Pomocnik Benfiki strzelił w nim dwie bramki.

We wtorek w klubowym ośrodku treningowym Seixal rozegrano sparing pomiędzy Benfiką i reprezentacją Iranu. Persowie, których selekcjonerem jest Carlos Queiroz wygrali 1:0.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz