sobota, 11 października 2014

Benfica news


Poniżej prezentuję Państwu porcję krótkich wieści transferowych, które na temat Benfiki Lizbona pojawiły się w portugalskich mediach w ostatnich dniach, gdy mamy reprezentacyjną przerwę.

Włoskie media informują, że Udinese jest zainteresowane młodym napastnikiem Belenenses, Fábio Sutrgeonem. Dodają również, że konkurentem w staraniach jest Bemfica Lizbona.

Nicolas Gaitan przyznał w wywiadzie telewizyjnym dla argentyńskiego kanału TyC Sports, że jest gotowy usiąść do negocjacji z władzami Orłów, by już teraz przedłużyć wygasający za 1,5 roku kontrakt.

Benfica Lizbona w rozgrywkach ligowych imponuje swoją formą strzelecką. W siedmiu dotychczas rozegranych spotkaniach Orły zaaplikowały rywalom 19 goli, co daje im średnią 2,7 bramki na mecz. Z sześciu najsilniejszych lig europejskich lepszym dorobkiem mogą poszczycić się jedynie Real Madryt (25 goli w siedmiu meczach) i Chelsea Londyn (21 goli w siedmiu meczach).

Napastnik Talisca został powołany do olimpijskiej reprezentacji Brazylii na towarzyskie mecze z Boliwią i USA. Przy okazji angielska prasa poinformowała, że napastnikiem zainteresował się Arsenal Londyn i jest gotowy już w styczniu zapłacić za niego 23 mln euro. 20-letni napastnika ma podpisaną z Benficą umowę do 2019 roku i wpisaną w nią klauzulę odejścia w kwocie 30 mln euro.

Kolejnym zawodnikiem, który znalazł się na celowniku zagranicznego klubu jest Salvio. Włoska prasa twierdzi, że AC Milan w styczniu  spróbuje go ściągnąć do siebie.

abola.pt - dn.ptBrak komentarzy:

Prześlij komentarz