poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Powiedzieli po meczu

Poniżej prezentuję przegląd krótkich wypowiedzi trenera Jorge Jesusa i kilku zawodników po niedzielnym finale Superpucharu Portugalii, w którym Benfica pokonała po serii rzutów karnych Rio Ave.

To było jedyne trofeum w Portugalii, którego nigdy nie wygrałem. W ciągu pięciu lat mojej pracy udało już mi się zdobyć wszystko. W tym roku będę chciał wygrać kolejne tytuły. - trener Jorge Jesus.

To jest nagroda dla tych wszystkich, którzy cały czas ciężko pracowali. Utrzymaliśmy spokój i pewność siebie. Czy czuję się bohaterem? Nie, w żaden sposób. - bramkarz Artur, który w serii jedenastek obronił trzy rzuty karne.

To trofeum jest kontynuacją fantastycznego poprzedniego sezonu. Jego wywalczenie okazało się bardzo trudną rzeczą. Zagraliśmy świetne spotkanie i mieliśmy bardzo dużo dogodnych sytuacji. Mam jeszcze kontrakt ważny przez dwa lata i mam nadzieję, że go wypełnię. Sercem i duszą w Benfice? Zawsze. - pomocnik Nicolas Gaitan.

Jestem bardzo szczęśliwy, bo zdobyliśmy kolejny ważny tytuł. Zaczęliśmy sezon w sposób najlepszy z możliwych. Zagraliśmy dobry mecz i stworzyliśmy mnóstwo sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czy to był mój ostatni mecz w Benfice? Nie wiem. To ostatnia rzecz o której teraz myślałem. Bardzo się cieszę, bo nie każdego sezonu człowiek wygrywa cztery tytuły. - pomocnik Enzo Perez.

abola.pt
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz