niedziela, 5 stycznia 2014

Rozbili Gil Vicente i awansowali

Benfica Lizbona rozbiła 5:0 na Estadio da Luz drużynę Gil Vicente, w spotkaniu 1/8 finału Taça de Portugal. Tym samym Orły awansowały do 1/4 finału Pucharu Portugalii, w których to rozgrywkach triumfowali 24-krotnie, ostatni raz w 2004 roku.

Tym razem zawodnicy Jorge Jesusa nie zafundowali nam takiego horroru, jak podczas ostatniego spotkania ligowego z Gil Vicente na Estadio da Luz w sierpniu 2013 roku, gdy zwycięstwo 2:1 dosłownie wyszarpali w doliczonym już czasie gry. Wczoraj pewnie i w dobry stylu rozbili niżej notowanego rywala, co cieszy w perspektywie zbliżającego się hitowego meczu ligowego z FC Porto. Spotkanie to w przyszłą niedzielę zostanie rozegrane również na Estadio da Luz. 

W poniższym skrócie wideo możecie zobaczyć wszystkie bramki z meczu z Gil Vicente i wszystkie najważniejsze akcje godne odnotowania.

Obszerny skrót spotkania: -- oglądaj

Benfica Lizbona vs Gil Vicente - 5:0 (3:0)
1:0 Rodrigo (3')
2:0 Markovic (16')
3:0 Rodrigo (38')
4:0 Lima (karny 58')
5:0 Lima (90')

Benfica Lizbona:
J. Oblak - Maxi Pereira, Luisão, E. Garay, Guilherme Siqueira - N. Matic (74'  Fejsa ), Enzo Pérez (62' Ruben Amorim), Markovic, N. Gaitán - Rodrigo (54' Djuricic), Lima.

Gil Vicente:
C. Patterson - Gabriel Moura, Halisson, Danielson, Vítor Vinha - Joao Vilela, Leandro Pimenta (71' Luan), César Peixoto - Brito (78' Vítor Gonçalves), Avto, Diogo Viana (57' Paulinho).

Żółte kartki: Leandro Pimenta, Diogo Viana, Gabriel Moura, Paulinho, Danielson (wszyscy Gil Vicente).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz