wtorek, 28 stycznia 2014

Benfica news

Kolejna porcja informacji i plotek transferowych dotyczących As Águias. Tym razem przeczytacie o tym, że West Bromwich Albion chce wypożyczyć André Almeidę, sprzedany niedawno André Gomes może zagrać w AS Monaco, a bramkarz Mika rozwiązał kontrakt z klubem.

Dziennik ABOLA informuje na swojej stronie internetowej, że angielski West Bromwich Albion prowadzony przez hiszpańskiego menadżera Pepe Mela zamierza złożyć Benfice ofertę wypożyczenia na pół roku z opcją pierwokupu 23-letniego André Almeidy.

Zawodnik, który może grać jako defensywny pomocnik, lub boczny obrońca pozytywnie postrzega możliwość przeprowadzki do Anglii, bo w Benfice praktycznie nie ma szans na regularne występy wobec konkurencji w osobie Maxi Pereiry, Silvio czy Siqueiry.

***

Sprzedany niedawno za 15 mln euro André Gomes, którego kartę zawodniczą nabył menadżer piłkarski Jorge Mendes, być może zagra w lidze francuskiej. Reprezentantem Portugalii U-21 zainteresowane jest AS Monaco. Gdyby tak się stało to dołączyłby on do dwóch innych swoich rodaków grających w tym klubie, Ricardo Carvalho i João Moutinho.

***

22-letni bramkarz Mika nie jest już zawodnikiem Benfici. Klub za porozumieniem stron rozwiązał z nim umowę obowiązującą do czerwca 2016 roku. Pozyskany w 2011 roku z UD Leiria golkiper grywał w Benfice B, ale i tam w obecnym sezonie nie miał okazji na częste występy. Zagrał jedynie w spotkaniu 3. kolejki z Beira-Mar.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz