czwartek, 23 stycznia 2014

Benfica news

Kolejna porcja plotek transferowych odnośnie zawodników Benfici. Tym razem Tottenham jest zainteresowany Oscarem Cardozo, a Chelsea Londyn po ściągnięciu do siebie Nemanji Maticia chce ponoć również Nicolasa Gaitana. Poza tym kilku młodych zawodników odnowiło swoje kontrakty z klubem.

Brytyjski portal Sports Direct News twierdzi, że Tottenham poszukuje następcy za Jermaina Defoe'a, który związał się z grającym w MLS Toronto FC. Głównym kandydatem miałby być Oscar Cardozo, którego wielkim fanem jest dyrektor sportowy tego klubu Franco Baldini.

***

José Mourinho po sprowadzeniu z Nemanji Maticia chce teraz sprowadzić kolejnego pomocnika Orłów. Tym razem po sprzedaży Juana Maty do Manchesteru United chciałby sprowadzić do siebie Nicolasa Gaitana. Argentyńczyk ma ważny kontrakt z Benficą do czerwca 2016 roku, a klauzula w umowie dotycząca odejścia opiewa na kwotę 45 mln euro.

***

Dzisiaj władze klubu oficjalnie poinformowały, że odnowiły umowy z czterema młodymi zawodnikami, João Teixeirą, Alexandrem Alfaiate, Pedro Rebocho i Raphaelem Guzzo. Wszyscy podpisali kontrakty do 2019 roku. Natomiast kolejnych pięciu "młokosów" podpisało swoje pierwsze profesjonalne umowy z Orłami. Sa to Gilson Costa, André Ferreira, Hildeberto Pereira, João Lima i Kevin Oliveira. W uroczystości osobiście uczestniczył prezydent klubu Luís Filipe Vieira.
abola.pt
foto: abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz