poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Rozbici przez Monterrey

Benfica Lizbona przegrała 0:3 z CF Monterrey w towarzyskim spotkaniu będącym oficjalnym otwarciem nowego stadiony w tym meksykańskim mieście oraz 8. edycją Eusebio Cup (1. na wyjeździe).

Niestety Orły nie miały nic do powiedzenia w starciu z będącymi w rytmie ligowym gospodarzami, którzy dominowali od początku do końca spotkania. Mimo to Benfica bramki straciła dopiero w drugiej połowie. Pierwszą strzelił zaledwie 17-letni César Montes. Drugą z rzutu karnego (zagranie ręką Pizziego) Argentyńczyk, Rogelio Funes Mori, którego w czerwcu Monterrey pozyskało z Benfiki. Wynik w 81 minucie ustalił Diego Rivera.

Wyniki wszystkich edycji Eudebio Cup tutaj.