niedziela, 3 lutego 2019

Bruno Lage: Przedstawiam wam czterech nowych graczy

Bruno Lage pojawił się wczoraj na konferencji prasowej przed dzisiejszym ligowym starciem ze Sportingiem. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi trenera przed tym arcyważnym meczem.

Czy to będzie mecz o tytuł?
"Ten mecz to finał dla obu drużyn. Spójrzmy na tę grę, jak na finał. Musimy walczyć o zwycięstwo."

Czy może pan scharakteryzować Sporting?
"Sporting gra dynamiczną piłkę, lubi budować akcje od tyłu, następnie przyspieszając w środku. Często grają skrzydłami, a boczni obrońcy podłączają się do ofensywy. Będzie to bardzo interesujący mecz. Oba zespoły potrafią grać w różnych systemach."

Jak pan czuje się przed pierwszymi derbami w swojej karierze?
"Wiem na czym polegają derby. Jestem szczęśliwy i dumny, że mogę wejść w tę piękną historię portugalskiego futbolu. Przygotowaliśmy grę tak, jak wszyscy inni, widząc, co poszło dobrze, a co źle w meczu z Boavistą. Chcemy nadal się rozwijać, taki mamy sposób."

Czy Jonas i Fejsa zagrają?
"Jeszcze nie."

Co pan sądzi o odejściach Castillo i Ferreyry?
"Jednak nie mogę liczyć na Castillo i Ferreyrę. Widocznie nie czuli się tutaj szczęśliwe. Myślę, że było to najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Życzę im wszystkiego dobrego. Musimy liczyć na tych, których mamy."

Dlaczego Benfica nie dokonała żadnych transferów?
"Widziałem, że pisaliście, że Benfica nie przeprowadziła żadnych transferów. Ja przedstawiam wam cztery transfery: Ivan ( Zlobin ), Ferro, Florentino Luís, Jota. Oceńcie wartość każdego z tych graczy. Zobaczcie, ile są warci."

Źródło: O Jogo. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz