piątek, 21 grudnia 2018

Caio trafi do Benfiki?

Benfica jest poważnie zainteresowana pozyskaniem skrzydłowego Al-Ain, Lucasa Caio. Orły walkę o zakontraktowanie tego zawodnika stoczą z odwiecznym rywalem, FC Porto.

24-letni Brazylijczyk od kilku miesięcy jest obserwowany przez FC Porto. Sam zawodnik w październiku tego roku potwierdził, że Smoki interesują się jego osobą.
"Wiem, że FC Porto chce mnie kupić. Ja nie mogę nic zrobić w tej sprawie. Skupiam się na grze w Al-Ain, ale nie ukrywam, że gra dla Porto byłaby moim marzeniem" - powiedział Brazylijczyk w rozmowie telefonicznej z dziennikiem A Bola.

Teraz sytuacja może się diametralnie zmienić. Do gry wkroczyła Benfica. Orły wysłały nawet brazylijskiego przedstawiciela Adelsona Duarte, który od lat współpracuje z portugalskimi drużynami, zwłaszcza z Benfiką.

Emisariusz ma przekonać Caio do podpisania kontraktu z "As Águias" w styczniu 2019 roku. Natomiast sam zawodnik miałby trafić do Benfiki po zakończeniu obecnego sezonu ( 30 czerwca 2019 roku kończy mu się kontrakt z Al-Ain ).

Przedstawiciel Orłów przebywający w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma zaoferować kontrakt Caio o następującym wynagrodzeniu: 1,2 mln euro + premia za podpisanie kontraktu. Skrzydłowy w Emiratach zarabia praktycznie tyle samo.

Wczoraj na stronie Globoesporte.com odnotowano, że FC Porto również wysłało przedstawiciela do ZEA dokładnie w tym samym celu - zaoferowanie kontraktu Caio. Walka o pozyskanie skrzydłowego zapowiada się bardzo ciekawie. Wszystkie chwyty dozwolone.

Zawodnik skupia się na jutrzejszym finale KMŚ, w którym jego drużyna podejmie obrońcę tytułu, Real Madryt. Będzie więc świetna okazja na przyjrzenie się Brazylijczykowi.

W obecnym sezonie Lucas Caio rozegrał 15 meczów, w których zdobył 5 bramek oraz zanotował 9 asyst.

Źródło: A Bola.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz