piątek, 12 października 2018

Serbia wygrywa, a Živković notuje asystę!

Reprezentacja Serbii pokonała na wyjeździe 2:0 Czarnogórę w meczu 3 kolejki dywizji C Ligi Narodów. Duży udział w zwycięstwie gości miał zawodnik Benfiki, Andrija Živković.

Strzelanie w 18. minucie rozpoczął napastnik Fulham, Aleksandar Mitrović, który pewnym strzałem z rzutu karnego pokonał Danileja Petkovicia. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie, gdzie reprezentacja Serbii miała znaczącą przewagę.

Wynik meczu przypieczętował w 81. minucie Mitrović, który wykorzystał świetne podanie od Živkovicia. Podopieczni Mladena Krstajicia w pełni zasłużenie wygrali to spotkanie.

Andrija Živković oprócz asysty wykazywał się dużą ochotą do gry, często szukał w polu karnym rosłego Mitrovicia, sam Andrija kilka razy próbował szczęścia uderzając na bramkę, jednak jego próby były najczęściej niecelne.

Czarnogóra - Serbia 0:2 (0:1)
0:1 Mitrović ( 18')
0:2 Mitrović ( 81')