niedziela, 10 czerwca 2018

Talisca wraca i jedzie do Chin

Brazylijski pomocnik Talisca, który w ostatnim czasie był wypożyczony do tureckiego Besiktasu Stambuł, prawdopodobnie będzie grał w chińskim Guanghzou Evergrande, który to klub prowadzi znany brazylijski trener Luiz Felipe Scolari.

Talisca został przez Orły kupiony w lipcu 2014 roku z Bahii za ponad 4 mln euro i podpisał umowę do końca czerwca 2019 roku. Ostatnie dwa lata spędził na wypożyczeniu w Besiktasie. Turcy nie skorzystali jednak z opcji jego wykupu, gdyż musieliby zapłacić za niego 21 mln euro. 

Media donosiły o zainteresowaniu Taliscą ze strony Jose Mourinho i Manchesteru United. Czerwone Diabły miały rzekomo oferować za 24-latka aż 40 mln euro. Okazało się to raczej plotką dziennikarską i Brazylijczyk jest w drodze do Chin.

W Chinach ma dołączyć do aktualnego mistrza kraju Guanghzou Evergrande. W grę wchodzi półroczne wypożyczenie z opcją pierwokupu. Na razie media nie podają szczegółów odnośnie kwoty za wypożyczenie i kwoty za ewentualny transfer definitywny. Pewne jest jedynie to, że gracz nie będzie grał w Benfice o czym poinformował już prezes klubu Luís Filipe Vieira.

dn.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz