piątek, 27 października 2017

Benefica Lisbona vs CD Feirense

Benfica Lizbona podejmie dzisiaj na Estadio da Luz drużynę CD Feirense, w spotkaniu 10. kolejki Liga NOS. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Benfica na ten moment zajmuje 3 miejsce, lecz do Sportingu brakuje jej tylko 3 punktów. Oznacza to, że ewentualny mecz weekendowy może przybliżyć Benficę na 2 miejsce, jeśli oczywiście Sporting nie wygra swojego spotkania. Warto tu dodać, że Sporting czeka trudny mecz na wyjeździe, więc marzenie o 2 miejscu dla Benfica Lisbona wcale nie jest utopijne, albowiem drużyna ma duże szanse, aby pokonać u siebie drużynę  CD Feirense.

Patrząc na rywala, CD Feirense nie wydaje się być drużyną wymagającą. Ostatnie 5 meczy to bilans 1 wygranej i 4 przegranych, przy czym przegrane również nie były zawsze z wymagającymi drużynami, a bilans bramek kompletnie nie jest na korzyść CD Feirense. Dodając do tego atut własnego boiska, Benfica Lisbona może na papierku sobie zapisać 3 punkty, które powinny przybliżyć drużynę do walki o mistrzostwo kraju!

Benfica co prawda gra w kratkę i przy bardziej skomplikowanej drużynie, potrafi mecz przegrać zarówno u siebie, jak i na wyjeździe, lecz spotkanie, które odbędzie się już dziś powinno być dla tej drużyny łatwą przeprawą. Mecz zaczyna się równo o 20:00, dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania!

Gdzie oglądać mecz ?
Mecz będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i w internecie. Jeśli chodzi o tą drugą formę, mamy różnego rodzaju live streamy, a także dostęp do różnych relacji on-line. Jedną z nich przeprowadzi znany i ceniony bukmacher live, który udostępnia zakłady bukmacherskie online, przy pomocy swojej platformy internetowej.

Jest to znany bukmacher, ponieważ promuje on wiele Polskich drużyn. Jest on między innymi sponsorem takich wielkich drużyn, jak Śląsk Wrocław, czy Motor Lublin!


BENFICA: Svilar, André Almeida, Luisão, Rúben Dias, Grimaldo, Fejsa, Filipe Augusto, Salvio, Diogo Gonçalves, Jonas e Seferovic.

FEIRENSE: Caio Secco, Jean Sony, Flávio, Briseño,Tiago Gomes, Babanco, Tiago Silva, Valência, Edson Farias, Etebo e João Silva.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz