wtorek, 4 lipca 2017

Dwóch nowych bramkarzy


Benfica Lizbona pozyskała dwóch młodych bramkarzy, którzy mają uzupełnić lukę po Edersonie sprzedanym do Manchesteru City. Są nimi 22-letni Bruno Varela i 21-letni André Moreira.


Bruno Varela ostatnio występował w Vitorii Setubal, ale jest wychowankiem Benfiki. Rok temu został za darmo oddany do tego klubu, ale Orły zagwarantowały sobie prawo jego wykupienia za kwotę 100 tyś. euro. Teraz z tej opcji skorzystały i reprezentant portugalskiej młodzieżówki powróci na Estadio da Luz.

André Moreira jest również Portugalczykiem i ma 21 lat. Od lata 2014 roku był zawodnikiem Atletico Madryt, które wypożyczało go do portugalskich União Madeira i Belenenses. Choć zawodnik zaprezentował się już w koszulce Benfiki to jego transfer nie został oficjalnie potwierdzony. Nie wiemy wiec jeszcze na jaki czas podpisze umowę i ile za niego otrzyma Atletico Madryt.

W kadrze Orłów aktualnie będzie 4 bramkarzy Júlio César, Paulo Lopes, Bruno Varela i André Moreira. Zapewne któryś z nich pożegna się z klubem lub zostanie wypożyczony, ewentualnie przekazany do Benfiki B.

dn.pt-abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz