poniedziałek, 10 lipca 2017

Benfica news

Fejsa na celowniku Lazio Rzym? Benfica gotowa sprzedać Mitroglu? Hildeberto Pereira podpisał kontrakt z Legią Warszawa. 

Włoskie radio Radiosei donosi, że pomocnik Orłów, Ljubomir Fejsa znalazł się na celowniku Lazio Rzym. 28-letni Serb ma umowę z Benficą do końca czerwca 2019 roku i wpisaną w umowie klauzulę odejścia w kwocie 35 mln euro.


Benfica nie wyklucza sprzedaży Kostasa Mitroglu, ale wg agencji informacyjnej DN odrzuciła już dwie konkretne oferty z Włoch i Hiszpanii oscylujące w kwocie 20 mln euro. 

Wciąż nie wiadomo co dalej z Eliseu. 33-letniemu lewemu obrońcy w czerwcu wygasł kontrakt z Benficą i choć klub chciałby go odnowić to zawodnik nie zdecydował się jeszcze gdzie będzie kontynuował swoją karierę. Ma ponoć oferty z Turcji i greckiego Olimpiacosu Pireus.

Wychowanek Benfiki i były gracz drugiej drużyny Hildeberto Pereira podpisał kontrakt z Legią Warszawa. Ostatni sezon spędził on na wypożyczeniu w Nottingam Forest. Z Warszawskim klubem związał się 4-letnią umową z opcją przedłużenia o rok. Jego kontrakt z Benficą wygasł wiec dysponował swoją kartą zawodniczą.


abola.pt
Legią czteroletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-legia-warszawa-hildeberto-pereira-podpisal-kontrakt,nId,2415435#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz