poniedziałek, 12 czerwca 2017

Benfica news

Dwa kluby hiszpańskie i jeden włoski zainteresowane Mitroglu.Ola John na celowniku klubów z ojczyzny. Orły chcą Danilo z Bragi. Filip Krovinovic blisko zakontraktowania.

Dwa kluby hiszpańskie i jeden włoski są zainteresowane pozyskaniem Kostasa Mitroglu. Grek ma jednak w kontrakcie klauzulę odejścia w kwocie 30 mln euro i żaden z nich nie jest w stanie nawet zbliżyć się z ofertą do tej kwoty. Do gry o napastnika mogą również włączyć się Chińczycy. W styczniu Tianjin Quanjian próbowali go zatrudnić oferując mu 7,5 mln euro netto pensji za rok gry w tym klubie.

PSV Eindhoven oraz Feyenoord Rotterdam są zainteresowane pozyskaniem Ola John. 25-letni Holender już od dłuższego czasu nie potrafi przebić się do podstawowego składu i notorycznie jest wypożyczany. Ostatni sezon spędził w Deportivo La Coruna. Hiszpanie chętnie ponownie by go wypożyczyli, ale Orły zapewne chętnie by się go pozbyły definitywnie i odzyskały choć część z 12 mln euro jakie trzeba było za niego zapłacić Twente Enschede i grupie inwestycyjnej Doyen.

Benfica jest ponoć gotowa zainwestować 15 mln euro w pozyskanie Danilo. 21-letni brazylijski pomocnik grał ostatnio w Sportingu Braga, ale klub ten ma jedynie 10% praw do jego karty zawodniczej. Reszta jest w posiadaniu znanego agenta Jorge Mendesa. 

Według portugalskich mediów w tym tygodniu graczem Benfiki zostanie Filip Krovinovic z Rio Ave. Orły za 21-latka zapłacą około 3 mln euro. By transfer został dopięty musi on jeszcze pozytywnie przejść testy medyczne.

abola.pt
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz