wtorek, 28 marca 2017

3 liga Polska i ciekawa sytuacja drużyny z Lublina


Piłka nożna to sport nieprzewidywalny, który nie wyklucza kogokolwiek z sukcesów, zmian wyników, ani też osiągania sukcesów, nawet w trudnych sytuacjach.

To stwierdzenie idealnie pasuje do zmiennej sytuacji drużyny Motoru Lublin, która boryka się z wieloma problemami w lidze, mając również problemy finansowe i problemy z graczami u boku. Pomimo wielkich kłopotów i konfliktów, udało się w ostatnim czasie na nowo zbudować klub z Lublina. Sam w sobie, miał i ma on zawsze wielki potencjał, albowiem dysponuje świetnym, nowoczesnym stadionem, który został oddany dopiero co w ręce drużyny z Lublina. Również pod względem kibicowskim, klub jest bardzo dobrze zorganizowany.

Co jednak wpłynęło na tak wielkie kłopoty ekipy z Lublina ? Na pewno największym wyznacznikiem były pieniądze, a raczej ich brak na termin, aby wypłacać je piłkarzom. Ci z kolei bardzo szybko przerzucili swoje zarzuty nie tylko do stron medialnych, lecz również na boisku. Zarząd klubu stwierdził więc, że Motor Lublin wymaga wietrzenia składu w okienku zimowym, co zostało poczynione.

Zmiany ? Zmiany wyszły raczej na dobre, albowiem Motor Lublin zaczyna pod względem wyników bardzo dobrze sobie radzić w lidze. Na pewno tego wszystkiego dopełnia mu nowy sponsor, którym są zakłady sportowe pod nazwą ForBet. Dzięki nowemu sponsorowi, klub mógł w strategicznym momencie pozyskać nowych zawodników, którzy byli potrzebni do budowania nowej potęgi Motoru Lublin.

Na ten moment drużyna prezentuje się bardzo ciekawie, dynamicznie, a także odpowiedzialnie w defensywie. Nie wiadomo jednak, czy owy stan rzeczy utrzyma się długo, dlatego też nie można od tej drużyny wymagać tak wielu rzeczy, jakby mogło się nam wydawać na ten moment. Należy na pewno z pokorą patrzeć w przyszłość i oczekiwać lepszych wyników od Motoru, którego po prostu stać na uplasowanie się w pierwszej trójce rozgrywek w swojej tabeli!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz