sobota, 28 stycznia 2017

Gala FEN 15 spotkała się z wielkim zainteresowaniem i uznaniem fanów sportów walk


Relacja z FEN 15: Final Strike – zobacz, co miała do zaprezentowania 1-wsza gala MMA w 2017.

Za nami 1 Polska gala MMA, jaka miała położenie w 2017 roku. Jak widać, będzie to niesłychanie namiętny rok, tym bardziej w odniesieniu do informacji na temat tego, że przypuszczalnie gala UFC wkroczy w tym samym roku, drugi raz do naszego kraju!

Zostawiając jednak na bok UFC, przejdźmy do opisu gali FEN 15, jaka również odbiła się cudownym echem nie tylko w Polsce, a podobnie zgromadziła prawie komplet widzów na hali RCS. Oprócz tego, gala przykuła atencję w największym stopniu znanych zawodników sztuk walk, którzy bacznie przyglądali się własnym kolegom, występującym na tej gali.

Sponsorem gali był bukmacher LvBet.pl, jakiego mogliśmy poznać już w 2016 roku, gdyż od przeszło pół roku, jest to marka czynnie działająca na obszarze naszego kraju, co pokazują takie eventy, na jakich nie może zabraknąć takich graczy, jak LvBet.pl

Oprócz pomocy tej firmy, mieliśmy szansę również nabyć masę wiedzy na temat FEN u partnera LvBet, którym jest sportowy serwis informacyjny ŁączyNasPasja.pl – jest on znany większości osób, choćby z uwagi na fakt, że prowadzone są na jego łamach blogi sportowców i analityków sportowych.

Wyniki na FEN 15: Final Strike!

Potyczką wieczoru był pojedynek K-1 do 77 kg: Paweł Biszczak, jaki pokonał Wojciecha Wierzbickiego przez niejednogłośną decyzję.

Oprócz tego, mieliśmy szansę oglądać walkę MMA do 70 kg, jaką wygrał Mateusz Głąb pokonując Leonida Smirnova przez poddanie (balacha), w pierwszej rundzie.

Kolejną, ciekawą batalią był pojedynek MMA, podobnie do 70 kg, w której występował Mateusz Rębecki pokonując. Adama Golonkiewicza przez jednogłośną decyzję.

Jedną z kolejnych walk MMA, tym razem do 77 kg była walką, którą podejmował Albert Odzimkowski również pokonując Oskara Somerfelda przez jednogłośną decyzję.

Inne walki wygrane zostały przez nazwiska takie jak: Kamil Gniadek, Marcin Naruszczka, Róża Gumienna, Riccardo Nosiglia, Wojciech Kazieczko.

Gala FEN 15 spotkała się z silnym zainteresowaniem i uznaniem fanów sportów walk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz