czwartek, 21 lipca 2016

Porażka z Sheffield Wednesday

Benfica Lizbona przegrała 0:1 z Sheffield Wednesday w towarzyskim spotkaniu rozegranym w środowy wieczór na stadionie Hillsborough w Sheffield. Jedyna bramka meczu padła w 22. minucie spotkania i strzelił ją Argentyńczyk, Fernando Forestieri.

Była to pierwsza porażka Orłów w towarzyskim spotkaniu podczas pré-época. Wcześniej drużyna Rui Vitorii odniosła dwa zwycięstwa pokonując 1:0 Vitorię Setubal i 4:0 Derby County.

Niestety pod koniec spotkania urazy doznał Andrij Živkovi, który niedawno podpisał kontrakt z Benficą. Młody Serba wszedł na murawę w 83. minucie, by sześć minut później ją opuścić z urazem prawej nogi. Na razie nie wiadomo na ile kontuzja jest poważna.