niedziela, 10 lipca 2016

Benfica news

Poniżej prezentuję Państwu porcję krótkich informacji, które na temat Benfiki Lizbona pojawiły się w portugalskich mediach w ostatnich dniach i godzinach. Większość z nich to spekulacje transferowe.

Benfica pokonała 4:0 Cova da Piedade w sparingu rozegranym w sobotę. Orły już do przerwy wygrywały 3:0 po trafieniach Jovicia, Salvio i Grimaldo, a po przerwie czwartego gola dorzucił Kostas Mitroglu.

Włoskie media informują, że Benfica jest zainteresowana pomocnikiem Juventusu Turyn, Hernanesem. Kanał "Sky Sports" twierdzi, że Brazylijczyk może odejść z klubu, gdyż sprowadzono Pjanicia. Juventus za Hernanesa zapłacił w ubiegłym roku 12 mln euro Interowi Mediolan i nie zaakceptuje rzekomej oferty Benfiki w kwocie 8 mln euro. W grę może również chodzić wypożyczenie Brazylijczyka do klubu z Lizbony.

Po tym jak z prowadzenia Lazio zrezygnował Marcelo Bielsa klub z Rzymu ponownie jest zainteresowany stoperem Benfiki, Jardelem. Włoskie media twierdzą, że Orły za 30-letniego gracza oczekują 8 mln euro.

Zaledwie 16-letni środkowy obrońca Vasco Oliveira podpisał w piątek umowę z włoskim Cagliari. Gracz ten bronił wcześniej barw juniorskich drużyn Benfiki.

Notorycznie wypożyczany z Benfiki napastnik Nélson Oliveira tym razem może trafić do Birmingham City lub Sheffield Wednesday.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz