wtorek, 28 czerwca 2016

Ruszyły przygotowania do sezonu

We wtorek ruszyły przygotowania Orłów do nowego sezonu. Po południu zawodnicy Benfiki odbyli pierwszy trening po urlopie w klubowym ośrodku treningowym w Seixal. Wzięło w nim udział 23 zawodników.

W zajęciach udział wzięli trzej nowi zawodnicy, którzy od nowego sezonu będą bronić barw Benfiki, Franco Cervi, Branimir Kalaica i André Horta oraz dwóch graczy, którzy powrócili z wypożyczenia, Rui Fonte i Marçal. 

Poza nimi w zajęciach uczestniczyli: Júlio César, Paulo Lopes, Ederson, André Almeida, Nélson Semedo, Luisão, Jardel, Lisandro, Vitaly, Grimaldo, Paweł Dawidowicz, Gilson, João Teixeira, Pizzi, Salvio, Gonçalo Guedes, Saponjic, Luka Jovic.

W najbliższym czasie dołączą do nich Talisca, Fejsa, Mitroglou, Carcela, Samaris, Lindelof, Jonas, Raúl Jiménez i Eliseu, którzy mają przedłużony urlop z powodu pełnienie obowiązków reprezentacyjnych. Z tej grupy jeszcze jedynie Eliseu może dołączyć później, bo wciąż z reprezentacją Portugalii bierze udział w trwających ME.

Andre Carrillo kończy się kontrakt ze Sportingiem Lizbona 30 czerwca i do tego czasu nie może brać udziału w treningach Benfiki w Seixal.

Pełny terminarz pré-época - tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz