niedziela, 29 listopada 2015

Benfica news


Poniżej prezentuję Państwu porcję krótkich informacji, które na temat Benfiki Lizbona pojawiły się w portugalskich mediach w ostatnich dniach i godzinach.

Marokańczyk Adel Taarabt, który kosztował Benficę w letnim oknie transferowym 3 mln euro i który z różnych powodów (nadwaga, kontuzje, charakter) nie może przebić się do pierwszego składu, będzie w styczniowym oknie transferowym oferowany klubom z Bliskiego Wschodu. Pomocnik ma teraz grać w Benfice B, by nabrać rytmu meczowego.

Coraz więcej problemów wychowawczych sprawia 18-letni Holender Bilal Ould-Chikh. Niedawno został wyrzucony ze zgrupowania kadry Holandii U-19 za "nieprofesjonalne zachowanie", a w czwartek francuska policja w okolicach Bordeaux zatrzymała go pędzącego autem z prędkością ponad 230 km/h.

Argentyński skrzydłowy Franco Cervi wciąż nie wie czy już w styczniu, czy może dopiero w czerwcu dołączy do Benfiki. Gracz Rosario Central, do którego 90% praw Orły wykupiły już za 5,4 mln euro wyjechał właśnie na urlop (sezon w Argentynie się już skończył) i nie został jeszcze poinformowany o swoim losie w styczniu.

abola.pt


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz