środa, 6 maja 2015

Spekulacje transferowe


Sezon piłkarski 2014/2015 pomału zmierza do końca wiec w mediach zaczyna się robić ruch odnośnie spekulacji transferowych. Poniżej przedstawię Państwu te, które są związane z Benficą Lizbona.

Valdir Barbosa, dyrektor sportowy brazylijskiego Cruzeiro Belo Horizonte, potwierdził oficjalnie, że jego klub otrzymał zapytanie ze strony FC Porto i Benfiki Lizbona oferty kupna prawego obrońcy Mayke. Oferty oscylujące w kwocie 7 mln euro zostały jednak odrzucone.

Benfica Lizbona poszukuje następcy Enzo Pereza, którego jakiś czas temu sprzedała do Valencii. Być może będzie nim jego rodak, 22-letni Marcelo Cesar Meli z Boca Juniors. Pomocnik latem ubiegłego roku trafił do tego klubu z Colon Santa Fe i swoją dobrą grą zwrócił na siebie uwagę europejskich klubów. Poza Orłami zainteresowane jego osobą są dwa klubu z Mediolanu, AC Milan i Inter. Media podają, że jego sprowadzenie będzie kosztowało blisko 5 mln euro.

FC Porto jest blisko sprowadzenia 17-letniego Luki Jovicia, młodego Serba z Crvenej Zvezdy Belgrad. Smoki zaoferowały za 50% praw do jego karty 5 mln euro. Okazuje się jednak, że graczem zainteresowała się również Benfica i może pokrzyżować plany swojemu najgroźniejszemu rywalowi w Portugalii. Agentem zawodnika jest Fali Ramadani, który pośredniczył w sprzedaży do Benfiki serbskich graczy, Maticia, Markovicia i Djuricici oraz reprezentuje interesy Fejsi i Sulejmaniego, którzy wciąż grają na Estadio da Luz.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz