poniedziałek, 1 grudnia 2014

Zwycięstwo w Coimbrze

Benfica Lizbona pokonała na wyjeździe 2:0 Académicę Coimbra, w spotkaniu 11. kolejki Liga ZON Sagres 2014/2015. Bramki pozwalające zwyciężyć i utrzymać pozycję lidera strzelili Nico Gaitan w 8 minucie i Luisão w 45 minucie.

Benfica wygrała kolejne spotkanie ligowe i dalej przewodzi tabeli Liga ZON Sagres, wyprzedając o dwa punkty Vitórię Guimarães i trzy FC Porto. Spotkanie na swoją korzyść Orły rozstrzygnęły już przed przerwą strzelając obie bramki. Jak wyglądało spotkanie możecie dowiedzieć się oglądając skrót wideo tutaj lub umieszczony poniżej.

Bramka Luisão była jego 40 ligowym trafieniem w barwach Benfiki. Tym samym stał się drugim w historii najskuteczniejszym obrońcą Orłów po Humberto Coelh, który ma na koncie aż 75 trafień.

Académica Coimbra vs. Benfica Lizbona - 0:2 (0:2)
1:0 N. Gaitán (8')
2:0 Luisão (45')