piątek, 19 grudnia 2014

Jorge Jesus po meczu


Trener Benfiki Lizbona, Jorge Jesus, po przegranym meczu ze Sportingiem Braga miał smutną minę, ale był zadowolony ze stylu gry swojej drużyny. Przyznał również, że jest gotowy na to, co może wydarzyć się w styczniowym oknie transferowym.

- Benfica w ciągu 94 minut gry pokazała się z bardzo dobrej strony zarówno w grze ofensywnej, jak i defensywnej. Stworzylismy sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych i nawet przy stanie 1:2 mogliśmy i powinniśmy strzelić kolejne gole. Niestety wiele znakomitych okazji zmarnowaliśmy, a ich bramkarz bronił znakomicie. Do tego musiałem dokonać wymuszonych zmian w składzie. - powiedział Jorge Jesus w wywiadzie dla SportTV.

- Gratuluję Sportingowi Braga, ponieważ wygranie na Estadio da Luz to nie lada osiągnięcie. Niestety nie mogę pogratulować swoim zawodnikom pomimo dobrego występu, bo mecz przegraliśmy i odpadliśmy z dalszej rywalizacji. - dodał trener Benfiki.

Zapytany o kwestie kadrowe w kontekście styczniowego okna transferowego odparł: - Do stycznia straciłem (kontuzje) Salvio i Luisão. Jeżeli odejdą jacyś zawodnicy w oknie transferowym to będę musiał znaleźć jakieś nowe rozwiązania w drużynie. Jestem już do tego przyzwyczajony

dn.pt


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz