piątek, 5 grudnia 2014

Correa prawie w Benfice?


Część portugalskich mediów informują, że Benfica Lizbona doszła już do porozumienia z Estudiantes La Plata w sprawie transferu 20-letniego pomocnika Joaquína Correay. Pozostało już tylko do ustalenia czy Argentyńczyk trafi do Lizbony w styczniu czy dopiero w czerwcu 2015 roku.

Correa ma kosztować 7-8 mln euro i Benfica chce by już w najbliższym oknie transferowym trafił na Estadio da Luz. Estudiantes natomiast chcą, by grał u nich jeszcze przez pół roku.

Pod koniec grudnia do Lizbony ma przylecieć prezydent klubu z La Platy, Juan Sebastian Véron i osobiście ma ustalić szczegóły z prezydentem Orłów, Luísem Filipe Vieirą. Jak już wspominałem w jednym z ostatnich newsów, Benfica chce zaproponować jako część zapłaty za Correę, któregoś ze swoich zawodników. Głownie wymienia się nazwisko Franco Jary, który przebywał już na wypożyczeniu w Estudiantes.

Natomiast agent zawodnika, Gonzalo Paz, w wywiadzie dla argentyńskiego dziennika Ole ujawnił, że jego klientem interesują się również kluby z Francji, Anglii i Włoch. Potwierdził również, że cena za pomocnika oscyluje w kwocie 10 mln dolarów, czyli ok. 8 mln euro.

abola.pt - dn.ptBrak komentarzy:

Prześlij komentarz