wtorek, 2 września 2014

Perez zostaje, Cristante w Benfice

Letnie okno transferowe zamknęło się w poniedziałek definitywnie, a wraz z nim wyjaśniły się pewne kwestie personalne w Benfice. Najważniejszą jest fakt, że Enzo Perez zostaje w Benfice. Ponadto pozyskano z AC Milan młodego Bryan Cristante.

Enzo Perez od dłuższego czasu był na celowniku hiszpańskiej Valencii. Media wielokrotni widziały go już w tym klubie, ale Argentyński pomocnik ostatecznie pozostał w Benfice. Portugalskie media twierdzą, że strony zawarły dżentelmeńską umowę, że wrócą do negocjacji w zimowym oknie transferowym, czyli już w styczniu 2015 roku.

Orły w poniedziałek kupiły z AC Milan 19-letniego pomocnika Bryana Cristante i podpisały z nim pięcioletni kontrakt do 2019 roku. Benfica nie ujawniła kwoty transferowej, ale media twierdzą, że wynosiła ona ok. 6 mln euro.

Benfica podpisała również umowę z 17-letnim Czarnogórcem, Oliverem Sarkiciem, który ostatnio grał w Anderlechcie Bruksela. Napastnikiem interesowało się kilka europejskich klubów, ale ostatecznie zdecydował się on na grę w Benfice.


abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz