piątek, 22 sierpnia 2014

Wieści transferowe

Letnie okno transferowe nieubłaganie zmierza ku końcowi wiec ruch w interesie wzrasta. Poniżej przedstawię kilka najświeższych doniesień z portugalskiej prasy w tej kwestii dotyczących Benfiki Lizbona.

Prawdopodobnie już dzisiaj, czyli w piątek, nowym wzmocnieniem Orłów będzie 25-letni reprezentant Grecji, Andreas Samaris. Pomocnik w czwartkowy wieczór przyleciał do Lizbony, a dzisiaj po pozytywnym przejściu badań medycznych ma podpisać umowę z Benficą. Orły mają za niego zapłacić Olympiacosowi Pireus ok 10 mln euro.

Włoskie media twierdzą, że Juventus Turyn chce w ostatnim dniu/godzinach okna transferowego przekonać Benficę Lizbona do transferu obrońcy Luisão za 3 mln euro. Benfica już odrzuciła kilka propozycji Włochów w tej sprawie, strasząc ich nawet skargą do FIFA iż bez jej zgody rozmawiają z zawodnikiem.

Napastnik Nélson Oliveira ponownie wrócił do Benfiki z wypożyczenia. Ostatni rok spędził we francuskim Rennes. Zawodnik liczy, że w końcu na dłużej będzie mu dane pozostać na Estadio da Luz. Może jednak tak nie być, bo we francuskiej prasie pojawiły się doniesienia o zainteresowaniu ze strony Guingamp.

Andrés Guardado, meksykański pomocnik Valencii, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Bayerze Leverkusen, w wywiadzie dla meksykańskiej TV wspomniał o możliwości przejścia do Benfiki. Zapewne gdyby do tego doszło, to 27-letni reprezentant tego kraju byłby częścią rozliczenia za transfer Enzo Péreza.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz