piątek, 15 sierpnia 2014

Vieira o Perezie i Gaitanie

Prezydent Benfiki Lizbona, Luís Filipe Vieira, udzielił wywiadu stacji Benfica TV, w którym zapewnił, że Enzo Perez i Nicolas Gaitan opuszczą klub jedynie wówczas, gdy ktoś zapłaci kwoty odejścia widniejące w ich kontraktach.

Enzo Perez wg. hiszpańskich mediów jest już jedną nogą w Valencii. Wobec zapewnień prezydenta oznaczałoby to, że Hiszpanie zapłacą za 28-latka 30 mln euro.

Co ciekawe Vieira zapytany o klauzulę odejścia Nico Gaitana (interesuje się nim AS Monaco) stwierdził, że w tej chwili nie pamięta jaka to kwota. Argentyńczyk ma ważny kontrakt z Orłami do czerwca 2016 roku, a klauzula odejścia wynosi 45 mln euro.

Zapytany o odejście Luisão do Juventusu odparł, że klub z Turynu nie kontaktował się oficjalnie w tej sprawie z Benficą.

Na koniec Luís Filipe Vieira zdementował pogłoski, że ostatnia wyprzedaż wielu zawodników była spowodowana naciskami ze strony banków-wierzycieli klubu. Garay i Cardozo chcieli już odejść z klubu, a w przypadku Oblaka i Marcovicia zapłacono klauzule odstępnego.

dn.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz