poniedziałek, 28 lipca 2014

Enzo Pérez w Valencii?

Wszystkie gwiazdy na niebie i ziemi wskazują, że Enzo Pérez zostanie sprzedany do hiszpańskiej Valencii CF. Hiszpańskie media twierdzą, że strony doszły już do porozumienia i w ciągu najbliższych dni transfer zostanie oficjalnie potwierdzony.

Portal internetowy Superdeportes informuje, że singapurski biznesmen Peter Lim zapłaci za Argentyńczyka 25 mln euro. Kwota ta może zostać powiększona o kolejne 4 mln euro, jeżeli klub i zawodnik osiągną wyznaczone w umowie cele sportowe. Enzo Perez z Valencią ma związać się 4-letnią umową.

Transfer nie został jeszcze potwierdzony, gdyż Peter Lim ciągle jeszcze czeka na formalną decyzję o przejęciu przez niego klubu. W tej sytuacji na transfer musi mieć zgodę Bankia, która to instytucja jest ciągle wierzycielem zadłużonej Valencii.

Perez może być już czwartym graczem Orłów, który w tym roku trafi z Benfiki Lizbona do hiszpańskiej Primera Division. Wcześniej do Atletico Madryt sprzedany został bramkarz Jan Oblak, napastnik Rodrigo trafił również do Valencii, a dzisiaj ogłoszono wypożyczenie Luisa Fariñy do Deportivo La Coruna.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz