sobota, 7 czerwca 2014

Flesz informacyjny

Poniżej prezentujemy przegląd najważniejszych informacji dotyczących Benfiki Lizbona z ostatnich godzin/dni.

Włoska prasa informuje, że Genoa jest zainteresowana sprowadzeniem Rúbena Amorim. Ponoć strony są już bliskie porozumienia. Pomocnik ma ważny kontrakt z Benficą do 2018 roku.
***
Guilherme Siqueira już oficjalnie został zawodnikiem Atletico Madryt. Brazylijski obrońca w poprzednim sezonie grał na wypożyczeniu z hiszpańskiej Grenady w Benfice.
***
Napastnik Orłów, Jorge Rojas, który w ostatnim sezonie był wypożyczony do Belenenses, chce powrócić do Paragwaju i grać w Cerro Porteño, z którego to klubu trafił na Estadio da Luz. Z Benficą wiąże go ważna jeszcze do 2018 roku umowa.
***
Estudiantes La Plata wciąż zalega Benfice z opłatą za upływające 30 czerwca br. wypożyczenie Franco Jary. Argentyński klub deklaruje, że kwotę 300 tysięcy euro zapłaci w niedzielę lub poniedziałek.
***
Brytyjskie media donoszą, że FC Liverpool wobec niemożności porozumienia się z Southampton w sprawie sprowadzenia Adama Lallana chce w jego miejsce zatrudnić Lazara Markovicia z Benfiki. Młody Serba ma w kontrakcie klauzulę odstępnego w kwocie 37 mln euro. Dziennik Mirror twierdzi jednak, że Orły sprzedadzą go za kwotę 30 mln euro.
***
Na celowniku Benfiki znalazł się młody pomocnik AC Milan, Bryan Cristante. Według La Gazzetta dello Sportw grę wchodzi możliwość jego wypożyczenia do klubu z Lizbony.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz