sobota, 10 maja 2014

Oliveira chce kolejnej szansy w Benfice

Napastnik Nelson Oliveira, który obecnie gra na wypożyczeniu we francuskim Stade Rennais, w wywiadzie dla francuskiej prasy zapowiedział, że liczy na powrót i otrzymanie kolejnej szansy gry w Benfice Lizbona.

"Moja przyszłość? Do końca sezonu będę dawał z siebie wszystko w Rennes i wtedy zobaczymy czy wrócę do Benfici. To jest mój klub, z którym mam ważną umowę i chcę w nim grać. Poczekami i zobaczymy co się stanie" - powiedział Oliveira w wywiadzie dla francuskiej prasy.

Niespełna 23-letni Nelson Oliveira jest wychowankiem Santa Marii i już w karierze juniorskiej odwiedził trzy kluby. Poza wspomnianym zespołem, występował również w Bradze i Benfice Lizbona. W 2010 roku zadebiutował w lidze portugalskiej, by w zaraz po tym trafić na wypożyczenie do Rio Ave, a w kolejnych sezonach Paços de Ferreira i Deportivo La Coruña. W lipcu 2013 roku został na rok wypożyczony do fransuskiego Stade Rennais. 
Oliveira ma już za sobą kilka występów w reprezentacji Portugalii. Był nawet w kadrze na Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie w 2012 roku.W sumie rozegrał 14 spotkań i strzelił 1 bramkę w wygranym 2:0 podczas EURO meczu z Włochami.

abola.pt - wikipedia.en

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz