środa, 28 maja 2014

Flesz informacyjny


Poniżej prezentujemy przegląd najważniejszych informacji dotyczących Benfici Lizbona z ostatnich godzin/dni.

Dwóch młodych graczy Orłów, João Cancelo i Ivan Cavaleiro, znalazło się w orbicie zainteresowań Valencii CF, która w ostatnim czasie została przejęta przez singapurskiego miliardera Petera Lima. Obaj mają dopiero po 20 lat.
***
Arsenal Londyn oferuje 30 mln euro za napastnika Rodrigo. Informację podał brytyjski dziennik Daily Star. Urodzony w Brazylii reprezentant hiszpańskiej młodzieżówki od stycznia br. jest w 76% własnością konsorcjum finansowego Meriton Capital Limited. Benfica zostawiła sobie 24% praw do jego karty i otrzymała za niego 22,8 mln euro. W razie przejścia do Kanonierów na konto Orłów wpłynie kolejna kwota, za resztę praw.
***
Benfica jest poważnie zainteresowana sprowadzeniem reprezentanta szwajcarskiej młodzieżówki Lorisa Benito. Według portalu Fichajes.com rozmowy Orłów z jego obecnym pracodawcom FC Zurich są mocno zaawansowane. 22-latkiem interesuje się również Sporting Lizbona, Juventus Turyn i Tottenham.
***
Powraca kwestia transferu do Benfici napastnika Michy Batshuayize ze Standardu Liege. Według belgijskiej gazety Sudinfo ma on dwie konkretne propozycje z Benfici i Swansea. Ta druga jest korzystniejsza finansowo, ale mniej atrakcyjna sportowo.
***
Podczas wtorkowego spotkania Jorge Jesusa z prezydentem Luísem Filipe Vieirą ten pierwszy miał ustnie zapewnić, że pozostanie trenerem Orłów w najbliższym sezonie.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz