sobota, 19 kwietnia 2014

Kardec nie może porozumieć się z Palmeiras

Napastnik Alan Kardec, który wciąż jest zawodnikiem Benfici Lizbona, nie może porozumieć się w kwestiach finansowych z Palmeiras Sao Paulo, w którym to klubie przebywa na wypożyczeniu i który chce go definitywnie wykupić.

Okres wypożyczenia z Benfici upływa 30 czerwca 2014 roku.. Palmeiras ponoć doszło już do porozumienia z władzami Benfici odnośnie wykupienia jego karty zawodniczej. Mówi się o kwocie ok. 4 mln euro. Teraz sprawa nieco się komplikuje o czym poinformował ojciec zawodnika, który zarazem jest jego menadżerem.

25-letni zawodnik stał się zawodnikiem Benfici Lizbona w grudniu 2009 roku. Wówczas Orły zapłaciły za niego 2,5 mln euro drużynie Vasco da Gama. W sezonie 2011/2012 grał na wypożyczeniu w Santosie FC i choć klub ten chciał go wykupić definitywnie, to władze Benfici się na to nie zgodziły. W sezonie 2012/2013 grał sporadycznie w drużynie B, gdyż w pierwszej drużynie przegrywał rywalizację z Cardozo, Limą i Rodrigo. W czerwcu 2013 roku ponownie został wypożyczony, tym razem do Palmeiras.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz