niedziela, 13 kwietnia 2014

FC Arouca vs. Benfica - nd. 18:00


Benfica Lizbona zmierzy się dzisiaj na wyjeździe z FC Arouca w spotkaniu 27. kolejki Liga ZONE Sagres. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego i będzie go transmitował kanał RTP Internacional, dostępny w wersji niekodowanej na obu polskich platformach satelitarnych (nc+ k.398, cp k.194).

Dzisiejsze spotkanie może być kolejnym krokiem do mistrzostwa dla Orłów, które potrzebują jeszcze tylko 6 punktów by zdobyć tytuł. Zwycięstwo pozwoli, by w kolejnym meczu z Olhanense na Estadio da Luz zafundować fanom fetę mistrzowską. Oczywiście w razie zwycięstwa.

Arouce w obecnym sezonie po raz pierwszy w swojej historii gra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jej celem jest uniknięcie degradacji i choć obecnie zajmuje 13. pozycję to jej przewaga nad strefą spadkową nie jest wielka, bo wynosi raptem 1-2 punkty. Gospodarze mogą wiec stawić duży opór lub odpuścić mecz oszczędzając siły na decydującymi spotkaniami z ekipami w swoim zasięgu. W grudniu 2013 roku pokazali już na Esatio da Luz, że nie można ich lekceważyć, sensacyjnie remisując 2:2.

Kadra Benfici na mecz:
Bramkarze: Artur, Oblak;
Obrońcy: Maxi Pereira, André Almeida, Luisão, Garay, Steven Vitória, Jardel, Siqueira;
Pomocnicy: Fejsa, Enzo Perez, Salvio, Sulejmani, Ivan Cavaleiro, Djuricic, Gaitán, André Gomes, Markovic;
Napastnicy: Rodrigo, Lima, Cardozo. PRAWDOPODOBNE SKŁADY

FC Arouca

Benfica Lizbona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz