wtorek, 18 lutego 2014

Cardozo i Gaitán gotowi do gry z PAOK-em

W czwartek Benfica Lizbona zmierzy się w Salonikach z miejscowym PAOK-em, w pierwszym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy. Gotowi do gry w tym spotkaniu będą Oscar Cardozo i Nicolas Gaitan, choć jeszcze wczoraj ich występ stał pod dużym znakiem zapytania.

Oscar Cardzozo z powodu kontuzji nie znalazł się w kadrze na niedzielny mecz ligowy z Paços de Ferreira, a trener Jorge Jesus w udzielonym wywiadzie stwierdził, że wątpliwe jest by Paragwajczyk zagrał w czwartek. Okazało się jednak, że napastnik nie ma urazu mięśnia, jak początkowo przypuszczano, a jedynie niewielkie problemy z pachwiną. W tej sytuacji będzie do dyspozycji trenera w meczu w Salonikach.

Podobne obawy dotyczyły argentyńskiego skrzydłowego, Nicolasa Gaitana, który w 59. minucie drugiej połowy niedzielnego meczu ligowego został zmieniony przez Sulejmaniego. Wydawało się, że problemem mógł być jakiś uraz. Na całe szczęście zmiana była podyktowana ostrożnością trenera wobec pewnych problemów fizycznych zawodnika, które go tropią od jakiegoś czasu.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz