piątek, 10 stycznia 2014

Zenit Sant Petersburg chce Rodrigo

Dziennik A BOLA twierdzi, że aktualny wicemistrz Rosji, Zenit Sant Petersburg zaoferował 35 mln euro za Rodrigo, 22-letniego napastnika Benfici Lizbona.

Według popularnego dziennika w czwartek prezydent Orłów, Luís Filipe Vieira, w towarzystwie znanego menadżera piłkarskiego Jorge Mendes udał się do Londynu gdzie rozmawiali w sprawie sprzedaży 22-letniego Hiszpana do Zenitu Sant Petersburg.

Informatorzy gazety twierdzą, że klub sponsorowany przez bogaty koncern energetyczny Gazprom jest bardzo zdeterminowany i oferuje 35 mln euro. Jest to bardzo możliwe, gdyż dokładnie rok temu Zenit kupił za 40 mln euro z Benfici belgijskiego obrońcę Axela Witsela i za podobną kwotę napastnika Hulka z FC Porto.

Co ciekawe po upublicznieniu tej informacji w portugalskich mediach pojawiła się informacją o ofercie Benfici za napastnika Realu Madryt, Alvaro Morata. Może to świadczyć o tym, że Orły są gotowe sprzedać Rosjanom Rodrigo.

abola.pt

2 komentarze:

  1. "Aktualny mistrz Rosji" ..., raczej aktualny vice-lider ligi Rosyjskiej, w sezonie 2013/2013 mistrzostwo wywalczyło CSKA ;)

    OdpowiedzUsuń