czwartek, 2 stycznia 2014

Benfica gotowa sprzedać Maticia

Prezydent Benfici Lizbona, Luís Filipe Vieira, jest gotowy sprzedać 25-letniego pomocnika Nemanja Matic, którym już od jakiegoś czasu interesują się największe kluby europejskie. Naturalnie o ile klub otrzyma satysfakcjonującą ofertę za młodego Serba.

W ostatnim letnik oknie transferowym władze Benfici odrzucały kategorycznie możliwość sprzedaży zawodnika, ale teraz sytuacja się zmieniła. W otwartym co dopiero zimowym oknie transferowym Orły nie będą robiły problemu w odejściu Nemanji. Co prawda ma on w kontrakcie zapisaną klauzulę odejścia w kwocie 50 mln euro, ale portugalskie media twierdzą, że oferta w granicach 30 mln euro zostanie przez Benficę zaakceptowana.

Maticiem od dłuższego czasu interesują się kluby angielskie, a zwłaszcza Chelsea Londyn i Manchester United. Ostatnio pojawiła się również informacja, że jego osobą jest zainteresowany trener Borussi Dortmund, Jurgen Klopp, który widzi w nim dobrego następcę dla kontuzjowanego Gundogana, który na dodatek łączony jest z transferem do Realu Madryt.

abola.pt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz