sobota, 21 grudnia 2013

Kieszek nie powstrzymał Benfici

Benfica Lizbona pokonała 2:0 na wyjeździe Vitórię Setúbal, w spotkaniu 14. kolejki Liga ZONE Sagres. W pierwszej połowie gospodarze postawili trudne warunki Orłom, ale trafienie Rodrigo i Limy z rzutu karnego zadecydowały o komplecie punktów dla ekipy Jorge Jesusa.

To nie było dobre spotkanie w wykonaniu Orłów. W pierwszej połowie nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę gospodarzy bronioną przez Pawła Kieszka. Na całe szczęście zawodnicy Benfici byli w piątek niezwykle skuteczni i najpierw celną główką popisał się w 54' Rodrigo, po wrzutce w pole karne Gaitana, a kilkanaście minut później Lima zamienił na drugiego gola podyktowany rzut karny.

Obszerny skrót spotkania: -- oglądaj

Vitória Setúbal vs Benfica Lizbona - 0:2 (0:0)
0:1 Rodrigo (54')
0:2 Lima (karny 69')